Kalendarz wydarzeń

2017
PIOTR ZBIERSKI // PUSH THE SKY AWAY
Galeria FF zaprasza w dniu 21 kwietnia 2017 (piątek) o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Piotra Zbierskiego  PUSH THE SKY AWAY
ROZUMIENIE GRANIC. GRANICE ROZUMIENIA
Galeria Imaginarium zaprasza w dniu 22 kwietnia 2017 (sobota) o godz. 18.00 na wernisaż wystawy ROZUMIENIE GRANIC. GRANICE ROZUMIENIA.
LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - ROZWIJAMY PRĘDKOŚĆ
Minął trzeci, przedświąteczny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
"LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ" - KOLEJNE WARSZTATY ZA NAMI!
Minął drugi, intensywny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
Galeria Kawiarnia: Łódzkie klimaty, ślady przeszłości
Galeria Kawiarnia zaprasza na wystawę fotografii członków Oddziału Łódzkiego  Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego pt. Łódzkie klimaty, ślady przeszłości. Wystawa czynna do 7 maja 2017 r. w godzinach pracy kawiarni.
Filatelistyczne spotkania wymienne
Koło Polskiego Związku Filatelistów Łódź - Miasto im.Czesława Danowskiego zaprasza  na spotkania wymienne (wymiana, kupno, sprzedaż znaków pocztowych, korzystanie z pomocy eksperta PZF oraz najnowszych katalogów) w soboty w godzinach 11.00-14.00.
Najbliższe spotkania odbędą się : 22 kwietnia ; 6, 13, 20 maja  2017r. w sali 308.
WSPIERANIE DZIAŁAŃ KULTURALNYCH W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM WIELUŃ
 
Wspieranie działań kulturalnych w województwie łódzkim - pod takim hasłem Łódzki Dom Kultury w marcu organizuje spotkania dotyczące rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim.
Koncert The Moon and the Nightspirit - 3.03.2017
 
W dniu 3 marca 2017 odbył się w Łódzki Dom Kultury koncert węgierskiej grupy The Moon and the Nightspirit której towarzyszyły dwa polskie zespoły: Othalan i Hegemony.
 
 
 
LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - PIERWSZE WARSZTATY W ŁODZI
 
Ruszyły zajęcia warsztatowe w projekcie „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
Rośliny w wierzeniach i zwyczajach ludowych. Słownik Adama Fischera- spotkanie z dr Moniką Kujawską
 
24 lutego 2017 Łódzki Dom Kultury i Polskie Towarzystwo Ludoznawcze - Oddział w Łodzi gościł na spotkaniu dr Monikę Kujawską - autorkę książki "Rośliny w wierzeniach i zwyczajach ludowych. Słownik Adama Fischera".
KURS PIERWSZEGO TAŃCA
Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 3 kwietnia 2017 (poniedziałek) o godz. 20.00 na nowe zajęcia taneczne: KURS PIERWSZEGO TAŃCA.
TE-ART WARSZTATY WOKALNO-AKTORSKIE
 
Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 2 kwietnia 2017 (niedziela) o godz. 11.00 do sali 423 utalentowaną scenicznie młodzież i osoby dorosłe na warsztaty wokalno-aktorskie TE-ART.
II WIELKANOCNA PACZKA DLA BOHATERA
 

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniach od 01 marca 2017 do 08 kwietnia 2017 roku do udziału w zbiórce darów podczas akcji charytatywnej II Wielkanocna Paczka dla Bohatera (ŁDK, ul. Traugutta 18, pok. 203).

Wspieranie działań kulturalnych w województwie łódzkim
 
Wspieranie działań kulturalnych w województwie łódzkim - pod takim hasłem Łódzki Dom Kultury w marcu organizuje spotkania dotyczące rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim.
KURS FOTOGRAFICZNY
 
Łódzki Dom Kultury zaprasza  w dniu 6 marca 2017 o godz. 17.30 (sala 114) osoby zainteresowane nauką lub doskonaleniem umiejętności fotograficznych do udziału w nowej edycji KURSU FOTOGRAFII.