FILMY

O KINIE SZPULKA

Kino Szpulka w Łódzkim Domu Kultury należy do elitarnej Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Sieci Kin Cyfrowych, które zrzeszają kina oferujące ambitny i wartościowy repertuar filmowy, promujące kino polskie i europejskie o wysokich walorach artystycznych.

W naszym Kinie gwarantujemy widzom kameralną atmosferę, dobre filmy i brak zapachu popcornu.

Promujemy przede wszystkim filmy europejskie i artystyczne, ale w repertuarze znajdują się również dzieła m.in. amerykańskie. Naszym celem jest prezentacja dzieł dobrych, ciekawych, dość często odważnych, kontrowersyjnych jak również przybliżanie klasyki filmowej, ale także produkcji niezależnych.

Do regularnych wydarzeń należą tematyczne przeglądy filmowe (m.in. kino polskie, klasyka filmowa, monografie filmowe), prezentacje zagranicznych kinematografii (hiszpańskie, francuskie, włoskie, brytyjskie, skandynawskie).

Począwszy od marca 2016 roku w każdą niedzielę zapraszamy rodziców i dziadków wraz z pociechami na poranek filmowy dla dzieci. W tym cyklu będziemy pokazywać filmy animowane i fabularne dla najmłodszego widza. Szczegóły w zakładce Kino Szpulka i filmy. Bilety 10 zł.

Ceny biletów na seanse w Kinie Szpulka ŁDK:

14 zł - bilet normalny

10 zł - bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści, posiadacze Karty seniora i Karty wielkiej rodziny)

Spektakle TEATRU BOLSZOJ w Moskwie:

40 zł - bilet normalny, 35 zł - bilet ulgowy

KONTAKT:

tel. 797 326 168

email: film@ldk.lodz.pl