KONKURS NA ILUSTRACJĘ DO TEKSTÓW JEREMIEGO PRZYBORY ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS NA ILUSTRACJĘ DO TEKSTÓW JEREMIEGO PRZYBORY ROZSTRZYGNIĘTY!
KONKURS NA ILUSTRACJĘ DO TEKSTÓW JEREMIEGO PRZYBORY ROZSTRZYGNIĘTY!

Jury po obejrzeniu 114 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu przez 66 autorów postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

I Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:
ANNA ULCZOK z Rudy Śląskiej, Godło: CHRYZANTEMY, za pracę: „Wesoły deszczyk”

II Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:
MACIEJ TUMANOWICZ ze Szczecina, godło: 890819,za prace: „Czemu zgubiłam korale”, „Herbatka”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”

·III Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:
ANNA ZIĘBIŃSKA z Krotoszyna, godło: znak graficzny za pracę: „Dama z portretu”

·IV Wyróżnienie Honorowe, pamiątkowy dyplom otrzymuje:
MAGDALENA SZCZEŚNIAK z Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, godła: Madryt, Montreal za prace: „Dumka Kirkora” i „Bo we mnie jest sex”

I Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje:
ANNA KOKOCZKA z Warszawy, godło: Brak za pracę: „Garden party”

·II Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje:
MONIKA SZYMCZYK z Poniatowej, godło: 7974797 za prace: „Herbatka”, „Pani Monika”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”

·III Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje:
DOMINIKA CIERPLIKOWSKA z Sieradza, godło: ROSA za pracę: „Herbatka”

·IV Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto otrzymuje:
AGATA LĘDŹWA z Zespołu Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, godło: AGAPE za pracę: „Już czas na sen”

·V Wyróżnienie, i nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł brutto
otrzymuje:

MAGDALENA WOSIK ze Smolca, godło: GRAFIKA za prace: „Biżuteria”

·III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł brutto otrzymuje:
MONIKA SOJKA z Tychów, godło: 233402 za prace: „Idę cienistą stroną ulicy” , „Weltschmerz”

·II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł brutto otrzymuje:

IZABELA KOWALSKA WIECZOREK z Torunia, godło: BELA za prace: „Mężczyzna jesienny” i „Wesoły deszczyk”

·I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł brutto otrzymuje:
AGNIESZKA SOZAŃSKA z Głubczyc, godło: BUBA za prace: „Upiorny twist” i „Ballada z trupem”

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Wydarzenie jest współfinansowane przez Łódzki Dom Kultury, instytucję
kultury samorządu łódzkiego.