Aktualności

VIKTORIA MARINOV /// BUŁGARIA. HISTORIA I KULTURA
 
Galeria Stara zaprasza w dniu 2 marca (czwartek) 2017 o godz.18.00 na wernisaż wystawy Viktorii Marinov Bułgaria. Historia i kultura.
JANUSZ POŁOM /// TAM, GDZIE PACHNIE ŻYWICĄ
 
Galeria Imaginarium zaprasza w dniu 4 marca 2017 (sobota) o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Janusza Połoma Tam, gdzie pachnie żywicą.
ARMATKA WYSTRZELIŁA PO RAZ CZWARTY!
 

Armatka Kultury wystrzeliła po raz czwarty! Podczas gali 23 lutego trafiła w ręce duetu Joanny Szumacher i Pawła Cieślaka, który wydał w 2016 roku płytę „Kopyta zła” luźno nawiązującą do prozy Edgara Allana Poego. Na początku głosowania nic nie wskazywało, że muzycy wygrają. Do rywalizacji stanęło 12 nominowanych. 

KURS FOTOGRAFICZNY
 
Łódzki Dom Kultury zaprasza  w dniu 6 marca 2017 o godz. 17.30 (sala 114) osoby zainteresowane nauką lub doskonaleniem umiejętności fotograficznych do udziału w nowej edycji KURSU FOTOGRAFII.
III Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+", teatr i kabaret

Teatr i kabaret to temat kolejnej, trzeciej już edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Wydarzenie adresowane jest do amatorskich grup teatralnych i kabaretowych z Łodzi i województwa łódzkiego.

TERMIN: 24-26 kwietnia 2017 r.
MIEJSCE: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, Łódź

Zapraszamy do udziału!

klub podróżników
Klub Podróżników i Łódzki Dom Kultury zapraszają 27 lutego 2017 r. o godz. 18.00 do  sali 221 na prelekcję Ewy Marczewskiej   KOREA POŁUDNIOWA - Moje wrażenia z podróży.
 
27 lutego 2017r.
Genealodzy zapraszają na spotkanie
Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski i Łódzki Dom Kultury zapraszają 28 lutego  2017 r., godz. 18.00, sala 408 na drugą część warsztatów  Moniki Bayer-Smykowskiej - Biblioteki cyfrowe - CBN Polona, ANNO i inne .
RAKK Warsztaty taneczne dla instruktorów tańca i nauczycieli.
 
Regionalna Akademia Kard Kultury zaprasza na warsztaty taneczne dla instruktorów tańca i nauczycieli - folklor taneczny regionu opoczyńskiego, cz.I i II
Warsztaty prowadzi: Jacek Lewandowski
4 i 5.03.2017 r. (sobota, niedziela) Ośrodek Wypoczynkowy Dresso w Sulejowie.

GALERIA FF: PIĘKNE ŚMIECI. PORZUCONE / ODRZUCONE
 
Galeria FF zaprasza w dniu 23 lutego 2017 (czwartek) o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Piękne śmieci. Porzucone / odrzucone.
Koncert Walentynkowy
Zapraszamy na walentynkowy koncert młodych, utalentowanych wokalistów, których pasją jest śpiew estradowy.
II Spotkanie Społecznej Rady Literackiej
Spotkanie Rady Programowej Wydawnictwa Kwadratura

W jakim kierunku powinno zmierzać Wydawnictwo Kwadratura? Kogo wydawać? Jak w czasach ignorancji czytelniczej promować poezję? – Na te i inne pytania próbowali odpowiedzieć członkowie Rady Programowej Wydawnictwa Kwadratura, którzy spotkali się po raz drugi 16 lutego 2017 w Łódzkim Domu Kultury.