Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
1 + 2 =

Praca w ŁDK: Operator urządzeń audiowizualnych

Kino Szpulka Łódzkiego Domu Kultury zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pracą na stanowisku operatora urządzeń audiowizualnych (starszy operator) do składania swoich życiorysów i listów motywacyjnych do dnia 6 lutego 2015 roku.

Forma zatrudnienia:

umowa o pracę, etat
godziny pracy uzależnione od harmonogramu projekcji w kinie

Wymagania niezbędne:

  • -wykształcenie minimum średnie
  • - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • - stan zdrowia pozwalający zatrudnienie na ww. stanowisku
  • - nieposzlakowana opinia
  • - doświadczenie w obsłudze urządzeń nagłośnieniowych i audiowizualnych
  • - doświadczenie w pracy w kabinie kina
  • - samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność i kreatywność

Podstawowe obowiązki:

  • - obsługa sprzętu projekcyjnego (analogowego i cyfrowego)
    - dbałość o prawidłowy i niezakłócony przebieg projekcji
    - terminowe i dokładne przygotowywanie filmów, reklam i zwiastunów
    - nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i konserwacją urządzeń technicznych znajdujących się w kabinie projekcyjnej

Wymagane dokumenty:

- życiorys i list motywacyjny
- kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i umiejętności
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy składać w Sekretariacie Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury, Łódź, ul. Traugutta 18, pok. 218 do dnia 6 lutego 2015 roku.

Dokumenty list motywacyjny oraz życiorys, powinny być opatrzone klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)