FERIE Z PLASTYKĄ DLA GIMNAZJALISTÓW
06.02.2013
Łódzki Dom Kultury zaprasza gimnazjalistów w czasie ferii (12 i 19 lutego, w godz.16.00-18.00) na bezpłatne zajęcia plastyczne w OTWARTEJ PRACOWNI PLASTYCZNEJ.
Łódzki Dom Kultury zaprasza gimnazjalistów w czasie ferii (12 i 19 lutego, w godz.16.00-18.00) na bezpłatne zajęcia plastyczne w OTWARTEJ PRACOWNI PLASTYCZNEJ.
Prowadzaca Marta Sidor
Programy ministerialne, 8.02.13
poprzedni Wpis
FERIE Z PLASTYKĄ DLA GIMNAZJALISTÓW
następny Wpis