O kinie w pandemii
24.02.2021
#zaszczepkulturę #online
Jak radzą sobie kina po niedawnym otwarciu? Dlaczego multipleksy w dalszym ciągu są zamknięte? Czy Polacy tłumnie ruszyli do kin?
💻
Jeżeli jesteście ciekawi jak w czasach pandemii radzi sobie branża kinowa koniecznie obejrzyjcie dyskusję z udziałem Malwiny Czajki (Festiwal Kamera Akcja), Piotra Bigosa (Kinoteatr Polonez) oraz Bogdana Sobieszka (Kalejdoskop Magazyn Kulturalny).
Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj spotkanie.
INAUGURACJA BMK 2021 – SPOTKANIE
poprzedni Wpis
Sto procent kobiecości
następny Wpis
