Spotkanie z fotografią przyrodniczą
09.09.2021
Już w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie łódzkiego okręgu Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, fotografii – a może zarówno przyrody jak i fotografii – musisz też być!
Tym razem 15 września o godzinie 18:00 w sali 308 odbędzie się „Spotkanie z fotografią przyrodniczą”.
Wstęp bezpłatny.
Do zobaczenia!
Bitwa o Łowicz
poprzedni Wpis
Wrześniowe spotkania z górami
następny Wpis